Додому Дитяча стоматологія Мультимедійні презентації для дошкільнят домашні тварини. Мультимедійна гра "Домашні тварини" презентація до уроку з навколишнього світу (молодша група) на тему

Мультимедійні презентації для дошкільнят домашні тварини. Мультимедійна гра "Домашні тварини" презентація до уроку з навколишнього світу (молодша група) на тему

Мета: Займаючись з нашими дітьми на тему домашні тварини, ми даємо їм знання, про домашніх тварин, про їхню відмінність, чим харчуються тварини, яку користь приносять людям. Намагаємося прищепити любов дітей до тварин. Вміти розрізняти різних тварин за характерним особливостям. Збагачувати уявлення дітей про поведінку тварин. Завдання: 1. Вчити дітей чітко вимовляти слова віршів. 2. Вчити вживати в мові іменники, що позначають свійських тварин та їх дитинчат. 3.Связная мова: вчити дітей складати разом із вихователем невелика розповідь. 4.Через ігрові дії викликати в дітей віком радість спілкування. Матеріал до заняття: Фланелеграф та ілюстрації свійських тварин. Розповідь, про те «Як щеня забуло як розмовляють собаки»


Зміст роботи на тему домашні тварини Пізнавально - мовленнєво Соціально - особистісне Художньо – естетичний Фізичний розвиток Комунікація ПрогулянкаПізнання Читання худ. літер. Соціалізація Праця Безпека Худ. творчості про Музика Фізку льт. Здоров'я 1.Спільне оновлення стенду «Домашні тварини»2.Д.і. «Фірма» 3.Д.і.«У бабусі в селі» та свобод. заг. «Турбота про будинок. живий. Спостереження за будинок. Живий. Кішка та собака їх подібності та відмінності. Рухлива гра «Де чий будинок»; «Невідповідний козел». Теми «Домашні тварини»; «Домашні тварини. І їхні дитинчата»; «Хто як кричить» «Чому домашніх тварин називають домашніми. Констр. «Загон для тварин». Російські народні казки «Семеро козенят»; С.Я.Мар шак «Дітки у клітці». С.р.і.«В олк і семеро козенят»; Д.І. "Знайди свою маму"; Д.І. «Хто чим харчується»; Теат. деят.«Коза – дереза» Виховувати бажання брати участь у догляді за тваринами. Формувати уявлення про способи взаємодія з твариною. Спостерігати за твариною і, не турбуючи їх. З: «Ходімо пасти тварин на зелений луг»; Ліплення «Купанка для парного молока, щоб погодувати дитинчат». Аплікація «Телята на лузі». Д.Б. Кабалевського, «Верхом на конячки; самостійна музична діяльність «Кішка і кошенята» М. Раухвергера. Вправляти в ходьбі бігу в колон не по одному у.Підвіжна гра: «Миш і в кладовій»; «Знайди і свій будиночок». Замовили по схемі.


Кінь і лоша Жеребка запитає коня: "Ти скажи мені, мій хороший, У кого така грива? Хто росте таким гарним?" І відповість за нього: "Ти, мій солодкий, ярмо-го!"




Собака і щеня Говорить цуценяті собака: "Не вступай ти з кішкою в бійку, Хоч господар з нею дружить, Але він йому не служить. Раз живеш ти в будці, Значить, головний у дворі!"











Програмний зміст:

Продовжувати знайомити дітей з дикими та свійськими тваринами;

Вчити впізнавати і правильно називати тварин та їх дитинчат;

Продовжувати збагачувати пасивний та активний словник дітей;

Розвивати творчі здібності, мислення, уяву, пам'ять;

Виховувати кохання та дбайливе ставленнядо природи та тваринного світу.

Завантажити:

Попередній перегляд:

Щоб користуватися попереднім переглядом презентацій, створіть собі обліковий запис ( обліковий запис) Google і увійдіть до нього: https://accounts.google.com


Підписи до слайдів:

домашні та дикі тварини Підготували вихователі групи «Ягідка» Платонова О.М. та Арінушкіна А.А. Державна бюджетна загальноосвітня установа Самарської області загальноосвітня школа№ 21 міста Новокуйбишевська міського округу Новокуйбишевськ Самарської області ( Структурний підрозділ«Дитячий садок» Дружна сімейка»)

Програмний зміст: Продовжувати знайомити дітей з дикими та свійськими тваринами; Вчити впізнавати і правильно називати тварин та їх дитинчат; Продовжувати збагачувати пасивний та активний словник дітей; Розвивати творчі здібності, мислення, уяву, пам'ять; Виховувати любов і дбайливе ставлення до природи та тваринного світу.

Загадка Гладиш – пеститься, Дразниш – кусається. собака щеня

Загадка М'які лапки а в лапках подряпки кішка кошеня

Загадка Голодна - мукає, сита - жує, Всім хлопцям, молоко дає. корова теля

Загадка Для мене стайня – будинок. Почастуй мене вівсом! Грива в'ється за спиною, Не виженеш за мною! кінь лоша

Загадка Молоко її корисно, В город вона залізла, І дивиться "на всі очі" - Довгорога... коза козеня козел

Хто такі тварини? Домашніми називають тварин тому, що: Їх розводять люди; Годують та захищають їх люди; Люди будують їм житла; Люди дбають про їх дитинчата.

Ми топаємо ногами Раз, два, три Ми плескаємо руками Раз, два, три Ми руки піднімаємо Ми руки опускаємо Ми руки подаємо І бігаємо кругом

Довгі вушка, швидкі лапки. Сірий, але не мишка. Хто це? зайчиха зайченята

Загадка Руда шахрайка Сховалася під ялинкою. Зайця чекає на хитрюга та. Як звати її?.. лисиця лисята

Загадка Косолапий і великий, Спить у барлозі він взимку. Любить гулі, любить мед, Ану, хто ж назве? ведмедиця ведмежата

Загадка Сірий, страшний і зубастий Зробив переполох. Усі звірята розбіглися. Налякав звірят тих… вовчиця вовченята

Загадка Сердитий недоторка Живе в лісовій глушині. Голок дуже багато, А нитки не однієї. їжачка їжака

Загадка Не миша, не птах, В лісі грається, На деревах живе І горішки гризе. білка білчаста

Хто такі дикі тварини? Дикими називають тварин тому що: У природі дикою твариною треба самим піклуватися про себе і про своїх дитинчат; Вони самі видобувають собі їжу; Самі роблять собі житло.

«Один – багато» (дидактична гра)

Дидактична гра "Хто що їсть?"

Дидактична гра "Хто що їсть?"

Четвертий зайвий

Четвертий зайвий

Які тварини називаються домашніми? Перевір себе

Які тварини називають дикими? Перевір себе


За темою: методичні розробки, презентації та конспекти

Презентація "Дикі тварини нашого краю" до заняття з формування лексичного боку мови "Дикі тварини нашого краю"

Матеріал містить фотографії диких тварин Підмосков'я.

Організована освітня діяльність для дітей підготовчого віку групи компенсуючої спрямованості (ЗПР) на лексичну тему «Дикі тварини». «У ГОСТІ В ЗИМОВИЙ ЛІС ДО ДИКИХ ТВАРИН»

конспект уроку...

Методичні рекомендації для розвитку словника старших дошкільнят з лексичних тем: «Дикі тварини» та «Домашні тварини»

У цій брошурі систематизовано лексичний матеріал на теми «Дикі тварини» та «Домашні тварини». У посібнику підібрано зміст для різних видівдитячої діяльності: екскурсій, спостережень, ...

Конспект заняття з навколишнього світу для дошкільнят на тему «Домашні тварини». "У гостях у бабусі Авдотьї".


Ціль:виявлення, збагачення та закріплення знань дітей про свійських тварин.
Завдання:
- систематизувати знання дітей про свійських тварин.
- розширити та поглибити знання дітей про свійських тварин.
- виховувати любов до свійських тварин.
- Розвивати увагу, мислення.
- Викликати у дітей емоційне задоволення від діяльності на занятті.
Підготовка до заняття:підбір ілюстрацій та музичного супроводу.
Хід заняття:
(Звучить запис голосу тварин)
Педагог:Діти, що то за звуки?
Діти:Голос тварин.
Педагог:Діти, послухайте уважно і скажіть, як одним словом можна назвати тварин, голоси яких ви почули.
Діти:Домашні.
Педагог:Чому їх так назвали?
(Відповіді дітей)
Педагог:Правильно, ці тварини живуть поряд із людиною. Ми доглядаємо їх, годуємо їх.
Педагог: Які тварини мешкають у вас вдома? Як ви їх доглядаєте?
(Відповіді дітей)
Педагог:-Хлопці, сьогодні ми з вами знову вирушаємо у подорож.
Педагог:На чому ми поїдемо, ви дізнаєтесь, відгадавши загадку.
Що за диво – довгий будинок!
Пасажирів багато у ньому.
Носить взуття з гуми
І харчується бензином.
(Автобус)


Педагог:Хлопці автобусом ми поїдемо до села і дізнаємося, яких тварин можна там побачити.
(Звучить пісня «Ми в автобусі сидимо», діти під музику виконують рухи)
Педагог:Ось ми й у селі.


(Входить бабуся)
Бабуся Авдотья:Здрастуйте, хлопці, рада бачити вас у себе в гостях.
Педагог: Здрастуйте, бабусю, давайте знайомитися! Ми хлопці зі школи «Всезнайка». А як вас звати?
Бабуся Авдотья:Мене звуть бабуся Авдотья!
Педагог:Бабуся, ми приїхали до вас із хлопцями не просто так, хочемо дізнатися, чи живуть у вас у селі тварини?
Бабуся Авдотья:Звісно, ​​хлопці живуть, я із задоволенням вам покажу їх.
(На екрані з'являються зображення тварин.)
Бабуся Авдотья:Ось наша кішка Мурка, вона дуже лагідна.

Діти, що ви знаєте про кішок? Як називають дитинчат кішки?

Діти:Кошенята.
Бабуся Авдотья:Діти, а хто з вас знає, чим харчується кішка?


Бабуся Авдотья:А ось і Жучка. Як називають дитинчат собаки?
Діти:Цуценята.
Бабуся Авдотья:Жучка живе у будці. Вона дуже віддана собака та чудовий сторож.


Бабуся Авдотья:У корівнику мешкає наша Зорька. Вона дає смачне молочко, м'ясо, сметану, сир, кефір. Влітку любить їсти свіжу траву, а взимку їсть сіно.


Бабуся Авдотья:У стайні живе кінь, ми годуємо його вівсом і сіном, а він допомагає нам перевозити важкі вантажі.


Бабуся Авдотья:У свинарнику мешкає свиня. Там вона живе зі своїми дітками-поросятами. Свині їдять залишки їжі фрукти, ягоди. Від них ми отримуємо м'ясо, сало, шкіру.


Бабуся Авдотья:У клітинах живуть кролики та їхні діти – кроленята. Люблять кролики траву, качан, бадилля. Влітку їдять сіно, гілки та моркву. Кролики дають нам хутро та м'ясо.


Бабуся Авдотья:Ось у таких загончиках живуть кози. Вони дають нам м'ясо, шерсть, молоко. Кози дуже люблять об'їдати кору дерев та молоді листочки.


Бабуся Авдотья:У курнику живуть кури та півні. Курочки несуть нам яєчка, дають м'ясо та пух. А півник – це наш найкращий «будильник», щоранку він будить нас своїм кукареканням.
Бабуся Авдотья:Ще у нас є качки, індики та гуси, вони дають нам м'ясо та цінний пух.




Педагог:Хлопці бабуся Авдотья, розповіла нам про своїх свійських тварин. Тож яку ж користь приносять ці тварини?
(Відповіді дітей)
Бабуся Авдотья:Які ви уважні, хлопці. Довго слухали мою розповідь про моїх улюбленців, втомилися, мабуть, відпочинемо.
Фізкультхвилинка.
Обігравання вірші М.Степанова «Кішка»


Обережно, мов кішка, до дивана від віконця
На шкарпетках я пройдуся, ляжу і в кільце згорнуся.
А тепер настав час прокинутися, розпрямитися, потягтися.
Я легко з дивана зістрибну, спинку я дугою вигну.
А тепер крадусь, як кішка, спинку я прогну трохи.
Я зі блюдця молочко полащу язичком.
Лапкою грудку і животик я помию немов котик.
І знову згорнуся кільцем, наче кіт біля теплої грубки.
(Педагог пропонує дітям пограти)
Гра "Хто як кричить?"


Кішка - «мяу-мяу»
Собака – «гав-гав»
Корова – «му-му»
Свиня - "хрю-хрю"
Кінь – «ярмо-го»
Курка – «ко-ко-ко»
Качка-«кря-кря»
Сцінка «Суперечка тварин»
(Діти показують сценку.)


Посперечалися якось кішка, свиня, собака, корова, коза, курка.
Кішка промяукала:«Я найголовніша, я мишей у домі ловлю!»
Корова промичала:"Ні, я найголовніша - я даю м'ясо, смачне молоко, з якого роблять сметану, сир і інші корисні молочні продукти"
Собака загавкав:«Я будинок охороняю – я найголовніша!»
Коза зауважувала:"Ні, ні, ні, я найголовніша - я даю шерсть і теплий пух, з якого можна зв'язати речі!"
Курочка закудахтала: « Даремно ви сперечаєтеся, я найголовніша і потрібна - я несу яйця!»
Каченята закрякали:«З наших пір'я можна зробити м'яку перину, значить ми головні!»
Хлопці, хто ж у суперечці правий? Хто важливіший і потрібніший?
Відповіді дітей.
Бабуся Авдотья:Даремно ви мої улюблені суперечки затіяли, ви всі однаково важливі! Адже ви приносите людям велику користь, а ми за це доглядаємо вас!
Зраділи тварини. І в танець пустилися!
Танець маленьких каченят.
Гра «Хто батьки?»
Педагог:Діти, у людей є тато та мама, а як називають батьків тварин?
У кошенят – (кішка та кіт).
У курчат – (курка та півень).
У телят – (корова та бик).
У поросят – (свиня та кабан).
У ягнят – (вівця та баран).
У кроленят - (крольчиха і кролик).
У щенят – (собака та пес).
У козенят – (коза та козел).
У лошат – (кінь та кінь).
У каченят - (качка і кача).
Педагог:Здавна домашні тварини живуть поруч із житлом людини, вони зовсім не можуть обходитися без його допомоги. Вони можуть самостійно добувати собі їжу, рятуватися від ворогів, будувати собі житло. Людина піклується про них: будує їм тепле житло (стайні, свинарники, курники і т. д); годує їх; доглядає їх. А тварини у свою чергу дякують нам, дають багато корисних речей: молоко, яйця, шерсть, м'ясо, пух та ін.
Педагог:Дякую, Вам бабуся Авдотья. Як багато ви нам сьогодні розповіли про свійських тварин. Ми дуже раді, що побували у вас у гостях.
Бабуся Авдотья:Мені було приємно бачити вас у селі. Усі хлопці такі кмітливі, уважні, дружні. Моя улюблениця Зорька передала вам смачного молочка. Приїжджайте до нас у гості ще. До побачення!
Педагог:Хлопці, сподобалося вам у гостях у бабусі Авдотьї у селі?
Педагог:Що вам сподобалося найбільше?
Педагог:Що нового ви дізналися?
(Педагог пропонує переглянути презентацію та відгадати загадки про домашніх тварин.)
презентація.
Педагог:Діти, ви чудово попрацювали на занятті. Молодці! Дякую!

Домашні тварини Старша група Презентація вихователя Суханової М.В.

Наші супутники та друзі Спробуйте уявити наше життя без собак та котів, корів та коней, кіз, овець та свиней. Ні, це неможливо! Ми звикли до чотирилапим друзямта помічникам. Багато тисячоліть вони живуть поруч, годують і напувають, одягають і взують нас, віддають нам свою прихильність, тепло і ласку, пробуджуючи в наших серцях подяку і доброту. Домашні тварини Домашніх тварин я дуже люблю: Годую, бережу та песчу, Собаку та кішку, козу та свиню Друзьми своїми вважаю. Корова, коза молоко нам дають, Немає шерсті овечою пишнею, Нам кішка-мурлика подарує затишок І всіх переловить мишей. Помічники наші – корова, баран І кінь вороний, темногривий Живуть з нами поряд, прив'язані до нас, Довірливі, миролюбні.

Собака, пес, щеня біля будки. Хто в дитинстві не мріяв про кумедне миле цуценя? З його появою життя змінюється, стає цікавішим і веселішим! . Відгадай загадку: Я господареві служу - Будинок господарський сторожу, Я гарчу і голосно гавкаю, І чужих я проганяю. . Мені купили цуценя. У вихідний на Пташиному ринку Папа мені купив щеня. Він приніс його в кошику-Пісик маленький поки що! Він кумедний, незграбний, Прямо в ніс мене лизнув, Напустив у передпокої калюжу І хвостом злегка вильнув. Я чухав цуценя за вухом, Щекотал йому живіт Став щеня мені найкращим другом, Він тепер у нас живе.

Хто живе в будці, будці?

Кішка, кіт, кошеня в будинку Хижак чи ні? Чим харчується? Який вигляд? Де мешкає? Відгадай загадку: Хоч і оксамитові лапки, Але звуть мене «драпкою», Мишок вправно ловлю я, Молоко з блюдця п'ю. Кошеня Пухнаста мама, пухнастий синок, разом катали по підлозі клубок. Мама кошеня в грі потурала, Лапкою клубочок йому подавала. Що ж синок втік від клубка? Просить у мами малюк молока!

Кінь, кінь, лоша у стайні Розкажи про те, яку їжу віддає перевагу коню. (Кінь воліє овес, сіно, свіжу траву, можна почастувати цукром, чорним хлібом із сіллю). Як можна назвати тварину, що харчується рослинною їжею? (Травоїдна тварина) Кінь У цьому стійлі за огорожею Спить і їсть моя конячка. Причешу її, і грива Ляже хвилями гарно. Дам конячку цукорку, Буде рада сідоку, Понесе мене галопом По лісових тінистих стежках. . Відгадай загадку: Малюк довгоногий, Малюк довгогривий, Мама задоволена: Синочок гарний. Він бігає риссю, Він скаче галопом, копита по стежці, Стукають: «Топ-топ-топ».

ХТО ТУТ ЖИВЕ? Як називається?

Корова, бик, теля в корівнику Яку користь приносить? Відгадай загадку: І сметану, і кефір, Молоко і смачний сир, Щоб були ми здорові, Дасть нам строката... Теля Мама корова теляти пестила, Плоску мордочку всю облизала. Може, не подобається це синку, Просить він маму про щось: «Му - му» Мама молочне вим'я дала-Значить, про що він просив, зрозуміла.

Коза, козел, козеня біля хліва Як виглядає? Як голос подає? Де мешкає? Що їсть? Відгадай загадку: На копитця встану, Листики дістану. Я осину обдеру - Пожувати люблю кору. Ростом я невелика, Але вистачає молока. Тонконога та рогати, Як звуть мене, хлопці? Козеня У город, пустуючи, проник Бистроногий бешкетник, Всю капусту обгризав, Крикнув: «Ме!» і втік.

Свиня, кнур, порося у свинарника Назви сім'ю Відгадай загадку: Біжить товстушка, Хвостик – завитушка, Вушка пиріжком, Рильце п'ятачком, На ногах копитця – Поспішає до корытця. Порося Мама Хавроша дитину любила, У теплу калюжу купатися водила. Разом вони у теплій калюжі валялися, Весело хрюкали, у багнюку заривалися. Дуже задоволений був товстий синок, Мама синочка кликала «П'ятачок»

Вівця, баран, ягня біля хліва Ось вовняні рукавички – з чиєї вовни пов'язані? Вівця Влітку в полі травку рве, А взимку в хліві живе: Сена досхочу їй дають Та ягняти на прибуток чекають. Не рогата, не боязка, Неспокійна, боязка. Шерстку вівці стрижуть, В'яжуть з неї і ткуть. Відгадай загадку: Сірі кучерики, тонкі копитці... У полі поруч із мамою весело грається: Рожеву кашку добре жувати, Молочком овечим солодко запивати.

Скота Як можна назвати всіх мешканців худоби? Перелічіть свійських тварин про які ми говорили. У всіх свійських тварин на худобному дворіє свої будинки. Назви їх. Як думаєте кішка травоїдна або хижа тварина? Чому? Кого ще можна зарахувати до хижаків? Розкажіть, яку користь приносять домашні тварини.

Гра «Хто де живе?» Назвіть будинки різних тварин. Корова-коровійбудинок-корівник або хлів. Собака- …… будка чи будка Кінь – …… стайня, стійло. Коза - ….. хлів, сарай. Вівця – …. хлів, ясла. Кішка - будинок, квартира. Гра « Хто як голос подає? Свиня – хрюкає Собака – гавкає Вівця – мекає Коза – блеє Кінь – ірже Кішка – нявкає Гра «Сім'я тварин» Назви членів сімей різних домашніх тварин Корова, бик, теля. Свиня,борів,порося. Вівця, баран, ягня. Кінь, кінь, лоша. Коза, козел, козеня. Собак, пес, щеня. Гра «Хто яку користь приносить? Гра « Хто що їсть? Собака - любить їсти м'ясо, кістки. Кішка – Корова- Гра « Хто як виглядає?» Розкажи про те, які частини тіла є у домашніх тварин. (Рога, копита, грива, вим'я)

Ольга Волченкова
Презентація для дошкільнят «Домашні тварини»

Презентація для дошкільнят "Домашні тварини"

1. Слайд КОРОВА

Корова- Велика рогата тварина.

Коровипасуться влітку на луках і їдять соковиту траву.

Дають смачне та корисне молоко.

З нього роблять сир, йогурт та вершки.

Коровимукають. Це означає, що вони зголодніли, або звуть малюка, або настав час доїння.

Взимку вони їдять заготовлене для них сіно.

2. Слайд Свиня

Свиня- Дуже розумна домашня тварина.

У свиней слабкий зірта гострий слух.

Поросята з самого народження дуже рухливі, у них рожеві п'ятки та хвостики, загнуті кільцем

За свинямилегко доглядати, тому що вони швидко звикають до порядку дня.

3. Слайд Коза

Козанайвибагливіша домашня тварина.

Тіло кіз покрите довгою прямою шерстю, майже у всіх кіз росте борода.

Козячемолоко дуже корисне та поживне.

Кози та козенятане бояться спеки та морозів.

4. Слайд КОНЬ

Кінь– дуже гарна домашня тварина, улюблениця та помічниця людини.

Коніїдять овес та сіно. Дуже люблять морквину, яблука, сухарики та шматочки цукру.

Конішвидко бігають, і щоб їх копита не стиралися, люди підковують їх.

5. Слайд Качка

Качка– це водоплавна домашній птах. Вона далека родичка дикої качки-крякви.

Крила качоквеликі, добре розвинені із широким розмахом. Короткий хвіст піднятий догори. Ноги міцні, короткі, дзьоб великий.

Взимку качки з каченятамиживуть у теплих пташниках.

6. Слайд ГУСЬ

Гусакбільше качки, і в нього довші ноги та шия. Ці птахи дивовижні тим, що однаково добре плавають, бігають та літають.

Зазвичай гусигогочуть, перемовляються один з одним. А якщо їм щось не подобається, вони починають шипіти і можуть навіть щипатися.

7. Слайд КУРИЦЯ

Курка- Найпоширеніший свійський птах. Вона дає людині смачні та корисні яйця.

У курейє гребінець та борідка, які допомагають їм зберігати ту температуру тіла, яка їм потрібна.

У півників гребінця більше, ніж у курок, довгий пишний хвіст і шпори на ногах.

Курки, півні та курчатаїдять зерно.

8. Слайд КРОЛИК

Кролик– дуже милий та ласкавий домашнє звіряткосхожий на зайця.

Від зайця кролик відрізняється більш короткими вухами та лапами.

Кроликівпотрібно годувати щодня запашним сіном із скошених польових трав.

А ще треба давати гілки плодових дерев або верби, липи, клена, щоб він міг їх гризти, сточуючи свої зуби.

9. Слайд КІТКА

Кішкинайулюбленіші домашні тварини у людини. Дитинчата кішки – кошенята – завжди дуже грайливі.

Кішкаохайна, часто вмивається.

Кішкаспокійно ходить у темряві. Допомагає їй у цьому такі вібриси – вуса.

Ходить кішкабезшумно, втягує пазурі і ступає м'якими подушечками, лазить вправно по деревах

10. Слайд СОБАКА

Собаканайвідданіший і вірний друглюдини.

Зустрічаючи свого господаря, вона радісно виляє хвостом і гавкає.

Іноді собакиможуть «співати» – підвиваючи під мелодію, що сподобалася.

Щоб собакабула розумною та слухняною, її дресирують: вчать виконувати різні команди.

11. Слайд РИБКИ

Домашні рибкиживуть у акваріумах.

Ці чудові домашні вихованці радують людину різнобарвним забарвленням.

Видів акваріумних рибокдуже багато: золота рибка, скалярія, гуппі, барбус та багато інших.

12. Слайд ЧЕРЕПАХА

А ще у домашньому акваріумі може жити справжня черепаха! Тільки звісно, ​​прісноводна.

Хоча ці черепахиневеликого розміру, але акваріум їм потрібний просторий.

Для домашнього утриманняможна вибрати болотяну, каспійську чи американську червоновуху черепаху.

Публікації на тему:

Презентація «Лепбук «Домашні тварини» для дітей раннього віку»Матеріал даного лепбука призначений для дітей раннього віку. МЕТА: формувати в дітей віком раннього віку початкові знання про домашніх.

Презентація «Домашні тварини та птиці»Матеріали для заняття на тему: "Домашні тварини та птиці" 2018 рік Мета: Познайомити дітей з різноманіттям свійських тварин та птахів.

Презентація «Дикі та домашні тварини»Проблема «Дикі та домашні тварини» Ігрова мотивація: допомогти Буратіно дізнатися про домашніх та диких тварин. Ціль: Розвивати у дітей творчі.

Презентація для дітей старшої групи дитсадка «Незвичайні домашні тварини світу»Любов до тварин – велике почуття. Воно допомагає людині стати великодушнішою, справедливішою, добрішою. Якщо дитина не навчена шкодувати, любити.

Презентація «Домашні тварини»В даний час в селі, не кожна сім'я може дозволити утримувати домашню тварину в будинку та у дворі. Це не дивно, адже батькам.

Презентація «Домашні тварини» для середньої групиСлайди до презентації «ДОМАШНІ ТВАРИННІ» середньої групиМета: Розширити уявлення дітей про спосіб життя свійських тварин; розвивати.



Нове на сайті

>

Найпопулярніше